Teams
RockItRubber com Grant  Adnams Cwade Rees
The Roost  Matthew Wilson Izak  Van Niekerk
Ohara Mark  Ohara Keagan Ohara
Dirtrider CPT Sean Flores Jacques Smit
U.S Army Harold  Hide Bradley  Walker
GAP Peter  Woodburn  Gavin  Lister
Dirty Riders Martin Donnelly Bruce Ross
RAD Industries Rowan Short Darren Keulder
RockFox Mike  Addendorf Antonie Swanepoel
PORC1 Alan Futter  Kevin De Bruin
Polytech Dieter Straussner Shaun Morrison
Time Bandits  Darren Bishop  Mark Momsen 
Kak nie Gary  Clowes Darren Nightscales
Teamo Supremo Pierre Morel Grant Bell
The Bader Boys Mike Bader James Bader
Throttle Junkies Ronald Hattingh Mark  Brockett
Wallis John Wallis Shaun  Wallis
Grootvlei Team Rikus Botha Snr Rikus Jnr Botha
Chris & Manie Manie Steyn Chris Joubert
Austen Powers Shaun Austen Gareth  Mason
FDBR Tony  Dolata Matthew Barker
Alfie’s Helpers Robbie Cachero Sean Brouwer
Woblers Clint  Teichmann Ian Knox
Fork Oil Wade Smith Oliver Schwankhart
Cunning Stunts Denay Valjee Dishen Valjee
Blue Shabeen Crew Vernon  Jacobs  Gavin Steinhoble 
Triple T  Gerald Preston Bevan Preston
Surefin insurance  Brian  Stahlhut Cole  Kinsey
Goblin’s Josh  Goby Rick Goby
Babwe Daniel West David Tanner
Team Sew Rite Adrian  Scales Tom Scales
Team Mol Corne Mol Clemens Hartzenberg
Team Cruza  Ronald Venter  Ross  Landman
Dirt Bikers Justin Lourens Chris Odell
de Haas Fanie  de Haas Stephan de Haas
Fantastic 4 Herman  Myburgh Duncan White
  Deon Robert Roger Blevin
Plotrotte Duncan De Klerk Alewyn Grove
Bidvest bLU cRU Yamaha  Kyle  Flanagan Lloyd  Kirk
Bidvest bLU cRU Yamaha Bruce  May Denzil Torlage
KTM Durban – Octane Craig Bishop  Dylan John Gainsford
Showtime Racing Louis Knipe Wayne  Schablinski
Enviromap Dominic  Chandler Adrian Chandler
Team Rocket Ronnie  Dreyer Casjan du Plessis
Castle Lite Racing Craig Mc Donald Grant Mc Donald
TEAM LVR Leunis Van Rooyen Shane De Jager
Baytronics medical  Wesley  Imeson  Justin  Imeson 
Greeffies Tony Greeff Graham Greeff
(Boerop²) Walter Boerop Maarten Boerop
Benoni Vigilantes Dewald Hattingh Mike Fine
Ngwenya Glass PC van Tonder Rudolph Hitzeroth
Waiting for Tim Ryan Wagener Tim Howes
Bedrock 1 Chris James Luke  James
Bedrock 2 Wyndham Tops Greg Kitching
Klipspringers Giovanni  Asaro Franco Asaro
TEAM RCF Kobus Bruwer Christo Bornman
PeterMick Mickey Van Rooyen Peter Maskell
Bullet Racing Kevin  Mitchell Jordyn  Mitchell
Lulenco Earthmovers Yeager Starke Andries Starke
On the Rocks Duane Turner Karl Chelius
Lesotho Loskops Steven Ash Patrick Fenton
Roost 1 Ian Kinnear Francois van Vollenstee
Roost 2 Nolan Sandham Carl Erler 
Roost 3 Sean Twiggs Nicholas Charles
Petrol & Branners Arno Bernard Sean Young
Rhino Polish Wesley  Redinger Claudia Redinger 
Zone Young Guns Leon Pronk Corne vd Merwe
Zone Oupas Elardus Larney Cecil Larney
Brickit – D&D Steven Carr Dwain Barnard
B-Boys Johan Grobbelaar  Derik Van Vollenstee
Solo
George Wright
Etienne Le Roux
Mark Justham
Ashley Centner
Andre  Dreyer
Stefhan Le Roux
Luwen Van Der Westhuizen 
Stuart Ramseyer 
Ross Ramseyer 
Saxon Nel
Mark Lister 
Marco Cocci
Thomas Hikins
Graham  Smith
Dirk  Olivier
Elize Olivier
Igor Von Orel Bronte 
Dustin  Herholdt 
Blake Butler
Craig Maud
Hennie  Vermaak 
Gareth  Berry
Clinton Rabey
Chris  Etherington
Mark Perry
Dave Alcock
Ronald  Cole 
Peter Blofield 
Tom Mackenzie
Jack Mackenzie
Jon Mackenzie
Wayne Weitsz
Michael Elston
Jorg Schaffler
Sune Schaffler
Mark Grams
Peter How
John Malan
Sean Butterworth
Ryan Fabian
Robbie Clarkson
David  Pegg
Keith  Kew
Keith Ewing
Craig Goby
Brendan French
Matthew Love
Mark Haggerman
Guav Johnson
Greyling  Pedlar 
Vic Botha
Greg  Boyce
Christo Nel
Frikkie Van Eeden
Tim Brooks 
Ren  Mackintosh
Justin Brewis
Luke Erwee
Wesley Turk
Leslie  Smith
Craig Orpwood
Eckard Leicher
Shaun Tilley
Marthinus Bleeker
Cameron Chandler
Ross Coull
Cameron Coull
James Coull
Craig Van rensburg
Russell B Boy  Van reenen
Eben Smal
Michael John Forson
Brett  Precious
Troy Seeger
Michael-Lee  Du Plessis 
Owen Glynn
Dale  Penney
Quentin Oroschin
Johan  Radermayer
Stuart Joyner
Brian Dorning
Andrew  Heynes 
Trevor  Longmore
Kyle-Ross Rhese
Piet  Viljoen
Derick Thiart
Gareth  Laubscher
Guy  Holmes
Rob  Marshall-Smith
Kobie van Breda
Gideon  Joubert
Joris Jacobs
Tom vd Merwe
Andrew  Houston
Tyron Bird
Kevin Gammie
Martin Hall
John Thompson
Keith  Maude
Dwain Wundram
Dean Riley
Alfie Cox
James  Theunissen
Matt Dickson
Hilton  Bedingham
Jan Berning
Tyrone Snyman
William Strong
Wally  Pooler
Marius Stewart
Craig Parry
Aaron Davies
Shane Lupton Dale
Paul Jannsen
Armand Fourie
Aiden Siebert
Bob Engelbrecht
Mike Josten
Jaques  Du Preez
Myles Tyler
Liam Tyler
Dave Hellestoe
Niall Watkins
Bruce Mann
Ronen Shapiro
Tyron Evans
Mpilo Ntoli
Reg Ross
Richard Hislop
Andrew  Allen
Jay van Zyl
Tyrone Clarke
Mark Bonner
Gregor Bonner
Donovan Viljoen
Brett  Thompson
Ryan Benians
Stuart Gregory
Nico  Kidson
Jason Palmer
Cameron Palmer
Warren Christie
Cameron McBean
JP Briner